Formacionet: Juventus-Milan

09 maj 14:33

Sonte (e mërkurë) në “Olimpico” të Romës do të zhvillohet finalja e Kupës së Italisë në mes Juventusit dhe Milanit. Kjo ndeshje fillon nga ora 21:00.

Formacionet e mundshme

Juventus (4-3-3): Buffon, Lichtsteiner, Barzagli, Cheillini, Alex Sandro, Khedira, Matuidi, Marchisio, Dybala, Higuain, Costa.

Milan (4-3-3): Donnarumma, Abate, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez, Kessie, Locatelli, Bonaventura, Suso, Calhanoglu, Cutrone.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetarja e Komisionit për Punë të Jashtme nga radhët e…