Formacionet: Lazio – Inter

29 tetor 2018 | 15:18

Sonte një ndeshje derbi zhvillohet edhe në Serinë A. Lazio e Strakoshës dhe Berishës e pret skuadrën e Interit nga ora 20:30.

Formacionet

Lazio (3-5-2): Strakosha; Luiz Felipe, Acerbi, Radu; Marusiq, Parolo, Badelj, Milinkoviq-Saviq, Luliq; Caicedo, Immobile.
Inter (4-2-3-1): Handanoviq; Vrsaljko, de Vrij, Skriniar, Asamoah; Gagliardini, Brozoviq; Politano, Vecino, Perisiq; Icardi.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësministri i Punëve të Brendshme (MPB) nga radhët e Partisë…