Formacionet: Liverpool-Porto

06 mars 18:03

Sonte (e martë) zhvillohet ndeshja në mes Liverpoolit dhe Portos në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë ka përfunduar 0-4 për “Reds”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ekspertë të sigurisë kibernetike kanë lëshuar alarmin mbi mundësinë që…