Formacionet: Marseille-Atletico Madrid

16 maj 15:05

Finalja e Ligës së Evropës zhvillohet sonte nga ora 20:45, ku përballen Marseille dhe Atletico Madrid.

Formacionet e mundshme

Marseille (4-2-3-1): Pele; Sarr, Rami, Gustavo, Amavi; Lopez, Sanson; Thauvin, Ocampos, Payet; N’Jie.

Atletico Madrid (4-4-2): Oblak; Partey, Savic, Godin, Lucas Hernandez; Correa, Saul, Gabi, Koke; Griezmann, Diego Costa.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Uran Ismaili, ka…