Formacionet: Milan-Arsenal

08 mars 15:51

Nga orën 19:00 në kuadër të Evropa Ligës zhvillohet ndeshja në mes Milanit dhe Arsenalit. Edhe në këtë ndeshje pritet të luajnë nga fillimi dyshja shqiptare Granit Xhaka-Shkodran Mustafi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia Kosovare e Privatizimit (AKP) në vazhdën e angazhimeve dhe…