Formacionet: Milan-Napoli

15 prill 12:57

Derbi në Seria A do të zhvillohet sot nga ora 15:00 në mes skuadrës së Milanit dhe Napolit. Milani synon të ruajë shpresat për kualifikim në Ligën e Kampionëve, kurse Napoli kërkon të mbetët në garë për titull.

Formacionet e mundshme

Milan: Donnarumma; Calabria, Zapata, Musacchio, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Calhanoglu, Kalinic

Napoli: Reina; Maggio, Koulibaly, Albiol, Hysaj; Allan, Jorginho, Hamsik; Callejon, Mertens, Insigne.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK),…