Formacionet: PSG – Liverpool

28 nëntor 16:28

Në “Parc des Princes” nga ora 21:00 në kuadër të grupit C, takohen Paris Saint-Germain dhe Liverpooli.

Formacionet e mundshme

PSG: Buffon; Marquinhos, Silva, Kimpembe; Meunier, Verratti, Di Maria, Bernat; Mbappe, Cavani, Neymar.
Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson; Milner, Henderson, Wijnaldum; Salah, Firmino, Mane.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Britania e Madhe do të jetë më e varfër ekonomikisht…