Formacionet: PSG-Real

06 mars 18:08

Sonte (e martë) zhvillohet ndeshja në mes Paris Saint-Germain dhe Real Madridit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë ka përfunduar 3-1 për skuadrën kampione në fuqi, Real Madrid.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sonte (e martë) zhvillohet ndeshja në mes Liverpoolit dhe Portos…