Formacionet: Roma – Porto

12 shkurt 16:06

Sonte nga ora 21:00 në “Olimpico” zhvillohet ndeshja e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve në mes Romës dhe Porto.

AS Roma

 

Porto

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nën organizimin e Komisionit të Gjyqtarëve të Federatës së Futbollit…