Formacionet: Tottenham-Southampton

26 dhjetor 11:36

Sot (e martë) nga ora 13:30 në “Wembley” zhvillohet ndeshja e Premier Ligës në mes Tottenham Hotspur dhe Southampton.

Kjo ndeshje i takon javës së 20-të në kampionatin elitar të Anglisë, kurse ndeshjet tjera zhvillohen nga ora 16:00.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kriza e madhe e Besës së Pejës pritet të marrë…