Formacionet: United – Liverpool

20 tetor 13:19

Nga ora 17:30 në “Old Trafford” zhvillohet derbi i kësaj jave në Premier Ligë në mes Manchester United dhe Liverpoolit.

Kjo ndeshje do të jetë e jashtëzakonshme, sepse “Reds” janë në pozitë të parë d të mundohen të mos gabojnë. Në anën tjetër Unitedi do të mundohet t’i mposhtë rivalet e Liverpoolit para shikuesve të vet.

Ndërsa futbollisti shqiptar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri  nuk pritet të jetë në formacionin e parë.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy pensionistë kanë krijuar një kopsht tepër të veçantë, me…