Formacionet zyrtare: Interi-Bologna

11 shkurt 14:31

Interi dhe Bologna i kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në kampionatin italian, ku futbollisti shqiptar, Blerim Xhemaili është titullar për këtë ndeshje.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Më 16 shkurt, në orën 19:00, në Galerinë e Ministrisë…