Formacionet zyrtare: Kroacia – Kanada

27 nëntor 16:21

Nga ora 17:00 zhvillohet ndeshja e Grupit F mes Kroacisë dhe Kanadës. Kroacia ka një pikë dhe kërkon fitore për të qenë me afër kualifikimit, kurse Kanada nuk ka asnjë pikë dhe kërkon pikët e para në këtë kampionat.

Formacionet zyrtare:

Kroacia: Livakoviq; Juranoviq, Lovren, Gvardiol, Sosa; Modriq, Brozoviq, Kovaqiq; Kramariq, Livaja, Perisiq.

Kanada: Borjan; Laryea, Johnston, Vitoria, Miller, Davies; Buchanan, Hutchinson, Eustaquio, Larin; David.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi i ka uruar shqiptarët në…