Formacionet zyrtare: Liverpool-City

14 janar 2018 | 16:35

Nga ora 17:00 zhvillohet derbi i Premier Ligës në mes Liverpoolit dhe Manchester Cityt.

Formacionet zyrtare

Liverpool: Karius, Gomez, Lovren, Matip, Robertson, Wijnaldum, Can, Oxlade-Chamberlain, Salah, Mane, Firmino.

Manchester City: Ederson, Walker, Otamendi, Stones, Delph, Fernandinho, Gundogan, Sterling, De Bruyne, Sane, Aguero.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një vend mes katër më të mirëve që do e…