Formacionet zyrtare: Man City – Man United

02 tetor 14:07

Janë publikuar formacionet për ndeshjen Manchester City dhe Manchester United.

“Citizens” do jenë nikoqir të “Djajve të Kuq”, në ndeshjen e xhiros së tetë në Premier Ligë.

Derbi i Mançesterit pritet të jetë interesant, duke parë formën e të dy ekipeve këtë edicion.

Më mirë e kanë filluar stinorin ekipi i Pep Guardiolës, por edhe ai i Erik Ten Hag janë këndellur.

Mbetet të shihet se si do përfundojë kjo kryendeshje e ligës angleze.

Formacionet zyrtare për ndeshjen e cila fillon në orën 15:00.

Man City:

Man Utd:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Forcat e Armatosura të Ukrainës kanë liruar plotësisht qytetin Lyman,…