Formacionet zyrtare: Torino-Inter

08 prill 2018 | 12:00

Nga ora 12:30 në “Stadio Olimpico Grande Torino” zhvillohet ndeshja në mes Torinos dhe Interit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, është…