Formacioni i Baselit me yjet e shitur

26 prill 14:10

Mohamed Salah sot po e mahnit botën me paraqitjet e tij në fanellën e Liverpoolit, por një ngritje të madhe si futbollistë e pati në skuadrën e Baselit në Zvicër.

Në këtë skuadër kanë luajtur edhe lojtarë që sot janë pjesë e klubeve të mëdha evropiane: Ivan Rakitiq (Barcelona), Granit Xhaka (Arsenal) dhe Xherdan Shaqiri (Stoke City).

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të paktën 13 fëmijë kanë vdekur, pasi furgoni i një…