Formacioni i ri i Milanit (foto)

02 gusht 14:18

AC Milan ka bërë disa ndryshime në këtë afat kalimtar. Nga skuadra është larguar mbrojtësi Bonucci, kurse në “San Siro” kanë arritur sulmuesi Higuain dhe mbrojtësi Caldara.

Nga formacioni i vitit të kaluar 4-3-3, Milani pritet të ndryshoj në sezoni e ri dhe të luajë me formacionin 4-2-3-1.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manchester Unitedi e ka dënuar me 180 mijë paundë Anthony…