Forumi Crans Montana do të mbahet këtë vit në Kosovë

15 janar 2019 | 18:21

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka zhvilluar të martën një takim me presidentin e Forumit Crans Montana, Pierre Emannuel Quirin.

“Sipas idesë dhe propozimit tim jemi dakorduar për organizimin e Forumit prestigjioz botëror Crans Montana në Kosovë gjatë këtij viti. Kosova do të jetë nikoqire e kësaj ngjarje të madhe të nivelit ndërkombëtar”, ka shkruar Pacolli në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shqipdon Ademi është transferim më i ri i skuadrës së…