Ademi përforcon Vushtrrinë

15 janar 18:03

Shqipdon Ademi është transferim më i ri i skuadrës së Vushtrrisë, e cila është lidere në Ligën e Parë të Kosovës në futboll.

Ademi ka qenë pjesë e shkollës së klubit futbollistik Flamurtari, pastaj ishte pjesë e KF Gjilani dhe KF KEK-u dhe se fundmi luajti për skuadrën e e Flamurtarit të Prishtinës.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Revista e famshme “Sports Illustrated” ka hedhur poshtë mundësinë e…