Francë-Belgjikë, macja e famshme parashikon fituesin e gjysmëfinales (video)

10 korrik 16:50

Sot në orën 20:00 do të luhet gjysmëfinalja e parë e këtij Botërori.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e Shën Petërspurg dhe pritet të dhurojë spektakël. Tashmë janë shumë të njohur edhe kafshët që bëjnë parashikime në lidhje me ndeshjen. Epo dhe kjo ndeshje nuk mund të mungonte pa parashikimin e maces Akiles e cila e ka parashikuar se kush do të jetë fituesi.

Sipas saj këtë ndeshje do ta fitojë Belgjika. E njëjta mace ka parashikuar dhe fitoren e Rusisë ndaj Arabisë Saudite dhe fitoren e Iranit ndaj Marokut. Ajo ka gabuar vetëm në parashikimin e fitores së Nigerisë ndaj Argjentinës dhe të Zvicrës ndaj Suedisë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori ekzekutiv i Shoqatës së Sigurimeve të Kosovës, Sami Mazreku,…