Frankfurti nuk lejon rikthimin e Trappit në Francë

24 tetor 2018 | 11:25

Drejtuesit e skuadrës së Eintracht Frankfurtit duket se janë bindur plotësisht nga paraqitjet e portierit Kevin Trapp dhe dëshirojnë që ta blejnë përfundimisht atë.

28-vjeçari u transferua në verë nga francezët e PSG-së, në formë huazimi por, sipas medieve gjermane, klubi i Bundesligës po planifikon t’i nisë negociatat me kampionët e Francës për blerjen përfundimtare të tij.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka thënë se…