Futbollisti i kombëtares në një lidhje me Megi Pojanin? Detaji që i nxori zbuluar

20 qershor 11:41

Endri Çekiçi po shijon disa ditë pushime, pas angazhimit me kombëtaren në kuadër të ndeshjeve të Nations League.

Siç duket futbollisti kuqezi nuk po i kalon vetëm, një foto e publikuar nga Çekiçi ka marrë vëmendjen e ndjekësve, të cilët kanë “zbuluar” një detaj interesat.

Fotoja e publikuar nga ishulli Seychelles ku dhe po kalon pushimet lojtari është e njëjtë me atë që ka publikuar Megi Pojani, dhe duket se “romanca” e tyre ka rënë në syrin e fansave.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka filluar sot në Prishtinë mbledhja e tetë e dy…