Gani Sejdiu, foto me Behramin, Oddon dhe Lopezin

09 shkurt 2018 | 15:15

Trajneri i njohur nga Kosova, Gani Sejdiu është duke qëndruar në Itali për të parë nga afër punën në skuadrën e Udineses.

Njëri prej trajnerëve më të suksesshëm në Kosovë është fotografuar me yllin shqiptar, Valon Behramin, trajnerin Massimo Oddo dhe sulmuesin Maxi Lopez.

Fotografia e Florent Sejdiu

Fotografia e Florent Sejdiu

Fotografia e Florent Sejdiu

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Integrimit Evropian (MIE), Dhurata Hoxha, ka zhvilluar një…