Ganimete Musliu ia vendos Kurtit broshin me flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë

03 shkurt 12:16

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ganimete Musliu, derisa kandidati për kryeministër Albin Kurti ishte duke prezantuar programin qeverisës, ia ka vendosur në setër broshin me flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë.

Këtë veprim, Musliu e ka bërë për t’ia kujtuar Kurtit se në të kaluarën çdo herë e ka bartur në setër broshin me flamurin e Shqipërisë.

(Epoka e re / A. M)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mandatari për kryeministër, Albin Kurti, gjatë prezantimit të programit qeverisës…