Gashi e Peposhi largohen nga Drenica

05 qershor 2018 | 16:57

Mesfushori Dukagjin Gashi dhe sulmuesi nga Shqipëria, Denis Peposhi janë larguar nga skuadra e Drenicës.

Gashi për shtatë vite ishte pjesë e skuadrës kuqezi, dhe për këtë periudhë dha kontribut të madh për këtë klub. Ndërsa Peposhi ishte bashkuar me Drenicën në muajin janar dhe shënoi 6 gola. Ndërkohë që klubi nga Skenderaj shumë shpejtë pritet të riorganizohet për edicionin e ri 2018/2019.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbrojtësi i krahut të djathtë, Stephan Lichtsteiner ka kaluar zyrtarisht…