Gazetarja sportive rrëzohet në mes të skenës, momenti bëhet viral (video)

29 shtator 15:02

Një nga gazetaret sportive më të njohura, Diletta Leotta, është vënë sërish në qendër të vëmendjes për shkak të një incidenti të sikletshëm. Gazetarja italiane ishte e ftuar në një emision ku u rrëzua në skenë. Gjatë një loje që po realizonte, gazetarja rrëshqet dhe rrëzohet në mes të studios.

Fatmirësisht, ajo nuk ka pësuar lëndime por videoja u bë menjëherë virale në rrjet. Kujtojmë që Diletta ka qenë mjaft e komentuar për shkak të lidhjes me aktorin me origjinë shqiptare Can Yaman. Ndërsa përflitej se kishin planifikuar martesën, gjërat mes tyre morën fund.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komuna e Mitrovicës së bashku me dy komunat tjera të…