Georgina Rodriguez bëhet bionde

23 tetor 2018 | 11:24

E dashura e Ronaldos, Georgina Rodriguez, është bërë bionde. Bukuroshja spanjolle dukej e mrekullueshme me ngjyrën e re të flokëve.

“U çmenda, u bëra bionde”, ka shkruar Georgina në “Instagram”. Modeluesja gati nuk njihej me ngjyrën e re të flokëve. Në foton e publikuar ajo ishte veshur e gjitha me të zeza dhe dukej mjaft mirë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përdorimi për një kohë të gjatë i celularit vë shikimin…