Gigi Hadidi, pa grim në palestër (Foto)

26 mars 11:27

Kohët e fundit ajo u kthye përsëri në Nju Jork City pas shfaqjes së saj në Javën e Modës së Parisit, Londrës dhe Milanos.

Gigi Hadid është parë afër palestrës. Bukuroshja 23-vjeçare ishte e veshur me rroba sportive nga marka me të cilën ka bashkëpunim, “Reebok”.

Image

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Paris Jacksoni është në një gjendje ​​shumë më të mirë…