Gjashtë gola në miqësoren Liria-Drenica

25 janar 17:41

Ndeshja miqësore në mes Lirisë së Prizrenit dhe Drenicës së Skenderajt ka sjell plotë gjashtë gola, kurse rezultati final ishte 3-3.

Liria ka pasur epërsinë 2-0, pastaj Drenica barazoi në 2-2, kurse më pas sërish prizrenasit e rikthyen epërsinë 3-2 ku në fund kuqezinjtë sërish e barazuan në 3-3. Golat për Lirinë i shënuan: Magani, Korenica dhe Vrapi, kurse për Drenicën shënuan Hamiti, Pasoma dhe Gashi.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i diplomacisë kosovare, Behgjet Pacolli, është takuar me Sekretarin…