Gjendet i pajetë një 70-vjeçar në plazhin e Divjakës

05 gusht 13:55

Një 70-vjeçar është gjetur i pajetë në plazhin e Divjakës. Ai u gjet në vendin e quajtur “Kanali i Vaut” dhe dyshohet se mund të jetë mbytur, pasi nuk konstatohen shenja dhune në trup.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Divjakë/Informacion paraprak

Gjatë paradites, në plazhin e Divjakës, në vendin e quajtur “Kanali i Vaut”, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, një shtetas rreth 70 vjeç, ende i paidentifikuar.

Nga këqyrja paraprake e viktimës nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Edinson Cavani mund të jetë zëvendësuesi i Sebastian Heller te…