Gjendet mjet i pashpërthyer në Skenderaj

09 qershor 11:40

Një person në Skenderaj, mëngjesin e djeshëm ka njoftuar policinë se ka hasur në një mjet të dyshimtë në rrugën “Emin Lati”.

Është bërë me dije se patrulla policore ka siguruar vendin e ngjarjes, derisa aty ka dalë njësia për deminim e FSK-së dhe KFOR-it amerikan, të cilët e kanë tërhequr mjetin në mënyrë të sigurt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në këtë ditë, pesë vjet më parë, Kosova humbi legjendën…