Gjilani prezanton Karabegun, afër edhe Turku dhe Krasniqi

05 janar 2018 | 13:46

Skuadra e Gjilani e ka prezantuar futbollistin Fuat Karabeg, i cili se fundmi ka mbrojtur ngjyrat e Vllaznisë nga Pozherani. Karabegu luan në pozitën e mesfushorit ofansiv.

Gazeta “Epoka e re” mëson se skuadra e drejtuar nga Arbnor Morina është shumë afër marrëveshjes edhe me mbrojtësit Edmond Turku dhe Besnik Krasniqi.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova dhe 27 asamblistët…