Gjini ia jep mirënjohjen ‘Nderi i Gjakovës’ boksierit Bernardin Jakaj

30 mars 11:15

Kryetar i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini, ia ka dhënë mirënjohjen “Nderi i Gjakovës” boksierit Bernardin Jakaj.

Gjini ka thënë se me kënaqësi e ka pritur Jakajn të enjten në zyrën e tij.

“Mirënjohja që i dhurova sot Bernardinit për mjeshtërinë e treguar në artin e boksit, është një shenjë e vogël falënderimi për promovimin që po i bën nëpër botë shtetit tonë dhe Gjakovës”, ka shkruar Gjini në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Federata e Futbollit të Kosovës i ka shprehur ngushëllime familjes…