Gold AG publikon këngën ‘Malli i vendlindjes’

16 janar 22:57

Gold AG ka lansuar projektin e ri muzikor.

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

Ai disa minuta më parë bëri të ditur se solli në treg “Malli i vendlindjes” në Youtube.

Teksti dhe muzika është bërë nga vet reperi, ndërkohë që për orkestrimin është përkujdesur Florent Boshnjaku, ndërsa pjesë e rënësisshme e këtij projekti ishin pamjet e Preshevës të cilat i realizoi Krenar Halimi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trepça ka shënuar fitore shumë të rëndësishme, duke mundur Bashkimin…