Griezmann: Jam më fat që punova me Simeonen

18 korrik 10:41

Antoine Griezmann u transferua vetëm pak ditë më parë te Barcelona, por nuk e harron të kaluarën e tij nën urdhrat e Diego Simeones.

“Jam me fat që mësova nga Çolo Simeone. Falë tij unë tani luaj në një nivel të lartë. Nuk ka ditë pushimi tek Atletico Madridi, por vetëm punë të vështirë fizike dhe taktika. Askush nuk mund të pushojë”, ka thënë Griezmanni.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Federata e Golfit e Kosovës është pranuar në Federatën Ndërkombëtare…