Grupi ‘Elkos – ETC’ hap pikën e re në Kaçanik

20 qershor 17:48

Drejtori i grupit “Elkos – ETC” Ramiz Kelmendi ka bërë me dije se kjo kompani të enjten ka hapur pikën e re në Kaçanik.

Në hapjen solemne të kësaj pike kanë marrë pjesë kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli, kryetari i Komunës së Kaçanikut Besim Iljazi, deputeti Lutfi Zharku dhe menaxherja e ETC-së Albina Kelmendi.Image may contain: 2 people, people standing, fruit and food“E përgëzoj stafin e mrekullueshëm për këtë proces të hapjes dhe kryetarin e komunës që pa hezitim dhe në afat rekord mundësoi pajisjen me leje të fillimit të punëve ndërtimore, kryesin e punimeve ‘Veding’ si dhe tërë stafin e Elkosit për këtë mrekulli. Paraprakisht i falënderojë qytetarët e Kaçanikut për mbështetje. Të sapo punësuarve të rinj dhe të reja u uroj sukses”, ka shkruar Ramiz Kelmendi në llogarinë e vet në “Facebook”.Image may contain: car, sky and outdoor/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në SHFMU “Thimi Mitko” dhe “Zija Shemsiu” të Gjilanit, janë…