Hahni nesër takon Haradinajn

16 janar 19:56

Komisioneri Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negociata të Zgjerimit, Johannes Hahn, nesër (e enjte) do të jetë në Kosovë me ç’rast do të takohet me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Lajmi është bërë me dije nga Zyra e Kryeministrit.

“Kryeministri Ramush Haradinaj pret në takim Komisionerin Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negociata të Zgjerimit, Johannes Hahn. Ndërtesa e Qeverisë nga ora 16:45”, thuhet në njoftimin e Zyrës së Kryeministrit.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka thënë se nga dita…