Hajnat hyjnë në një banesë në Prishtinë

03 mars 2024 | 12:14

Një grua në Prishtinë ka raportuar se persona të panjohur kanë hyrë në banesën e saj.

Ajo ka bërë të ditur se ata kanë vjedhur disa gjëra me vlerë.

“Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se persona të panjohur kanë depërtuar ne banesën e saj dhe nga aty kanë vjedh gjëra me vlerë, ora të ndryshme dhe stoli ari. Rasti duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se Serbia krahas…