Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj rrihen pas debatit

11 shtator 22:51

Pas debatit në emisionin “Pressing” në T7, Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar

përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit.

Autori i emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për çka ka ndodhur pas emisionit.

Kërquki tregon se sipas asaj që ka thënë Abazi, Molliqaj dhe shoqëruesi i tij e kanë sulmuar. Mirëpo akoma nuk është marrë versioni i Molliqajt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidatja për kryeministre nga LDK-ja, Vjosa Osmani ka thënë tarifa…