Hakimi sot kryen vizitat mjekësore te PSG-ja

28 qershor 08:08

Achraf Hakimi sot (e hënën) do t’i kryejë vizitat mjekësore në Paris dhe më pas do ta hedhë firmën në kontratën që do ta lidhë me PSG-në deri më 2026 dhe falë së cilës do të përfitojë 8 milionë euro plus 2 të tjera në formë bonusesh në sezon për pesë vjetët e ardhshëm.

Interi, ndërkohë, mund ta rregullojë bilancin duke arkëtuar 60 milionë euro, plus 10 milionë të tjera në formë bonusesh për një total prej 70 milionësh.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pavarësisht se tashmë ka nisur sezoni i verës e bashkë…