Haradinaj dhe Bleona e bëjnë shqiponjën dykrenare

22 prill 2019 | 22:33

Sonte në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” në Tvklan ishte i ftuar kryeministri Ramush Haradinaj, pas tij mysafire ishte edhe këngëtarja Bleona Qerreti.

Derisa të dy ishin të ftuar në këtë emision ata bënë edhe foto duke bërë shqiponjën dykrenare.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar mbrëmjen…