Haradinaj drekon në gjellëtoren e njohur të kryeqytetit

13 shtator 11:54

Kandidati i AAK-së për kryetar të Prishtinës, Daut Hardinaj, ka drekuar sot në gjellëtoren e njohur në kryeqytet, “Te Nazi”.

Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka postuar një fotografi duke ngrenë specialitetet e kësaj gjellëtore.

“I nderuar me mikpritjen e Fahriut dhe Nazit, në lokalin e tyre të njohur në kryeqytet, Te Nazi”, ka shkruar Haradinaj.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
976 pacientë janë duke marrë trajtim mjekësor në klinikat Covid-19,…