Haradinaj ka përzgjedhur kartolinat unike në përkrahje të fëmijëve me Down Syndrome

23 dhjetor 2018 | 11:46

Kryeministri Ramush Haradinaj ka bërë me dije se këtë vit për festa të fundvitit ka përzgjedhur kartolinat unike në përkrahje të fëmijëve me Down Syndrome.

“Në përkrahje të fëmijëve me Down Syndrome, këtë vit kam përzgjedhur kartolinat unike të punuara nga ta me shumë dashuri dhe përkushtim për festat e fundvitit”, ka shkruar në llogarinë e vet në “Facebook”.

Në përkrahje të fëmijëve me Down Syndrome, këtë vit kam përzgjedhur kartolinat unike të punuara nga ta me shumë dashuri dhe përkushtim për festat e fundvitit. RH

Gepostet von Ramush Haradinaj am Sonntag, 23. Dezember 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Rama ka pritur këtë të dielë në Kryeministri efektiven…