Haradinaj në Deçan i drejtohet Begajt dhe bashkëshortes së tij: Ju keni ardhur në shtëpinë tuaj

23 qershor 2024 | 13:14

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në seancën solemne për ndarjen e titullit “Qytetar Nderi” për presidentin shqiptar, Bajram Begajn.

Ai në këtë seancë iu drejtuar Begajt dhe bashkëshortes së tij, duke u thënë se kanë ardhur në shtëpinë e tyre.

“Shqiptarët e vjetër, në të kaluarën kanë thënë kjo është shtëpia juaj, pra ju keni ardhur në shtëpinë tuaj dhe çdoherë do të vini në shtëpinë tuaj”, është shprehur Haradinaj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj është shpallur “Qytetar Nderi” nga…