Haradinaj në pikëkalimin ‘Dheu i Bardhë’: Kosova ka kufij të sigurt

21 shtator 2019 | 17:42

“Në pikëkalimin “Dheu i Bardhë” pashë nga afër përkushtimin e policisë sonë kufitare dhe Doganave në kontrollin e kufirit shtetëror, si dhe shërbimet cilësore për qytetarët”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e vet në “Facebook”.

Ai ka thënë se forcimi i policisë dhe profesionalizmi ka qenë ndër prioritetet e tij qeverisëse. “Sot Kosova ka kufij të sigurt dhe kontrollë efikase doganore. 100% shtet për 100% mirëqenie të policëve e doganierëve”, ka shkruar Haradinaj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidati për deputet Endrit Shala bashkë me kandidatin për kryeministër…