Haradinaj: Transformimi i FSK-së në ushtri të Kosovës po merr krah

09 gusht 2019 | 13:48

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se transformimi i FSK-së në ushtri është duke marrë krah.

Ai është shprehur krenar që sot rreshtit të ushtrisë i është bashkuar brezi i parë i rekrutëve të ushtrisë sonë.

“Transformimi i FSK-së në Ushtri të Kosovës po merr krah. Krenar që sot rreshtit të saj iu bashkua brezi i parë i rekrutëve të ushtrisë sonë. Urime Kosovë!”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq dërgon…