Harry dhe Meghan gati dokumentarin e stilit Kardashian, pranojnë kamerat në rezidencën 14 milionë dollarë

19 maj 16:00

Duka dhe Dukesha e Sussex, Harry dhe Meghan Markle, janë duke filmuar një dokumentar në shtëpi, të ngjashëm me “Keeping Up With the Kardashians”.

Mediat e huaja shkruajnë se marrëveshja me “Netflix” besohet se ka kushtuar plot 100 milionë dollarë.

Princ Harry dhe Meghan thuhet se kanë mirëpritur kamerat në rezidencën e tyre Montecito prej 14 milionë dollarësh për një dokumentar të tipit reality. Deri më tani nuk dihet ende nëse dy fëmijët e tyre, Archie dhe Lilibet do të shfaqen në të.

Gjithashtu mësohet se reality show në shtëpi u krye nga The Osbournes, i cili i bëri Ozzy dhe Sharon mbret dhe mbretëreshë të realitetit televiziv në grupet e para.

Manteli më pas u mor nga Kardashians, të cilët tani janë në sezonin e tyre të 20 dhe kanë një vlerë kolektive 1.4 miliardë dollarë. Formati ka të ngjarë t’i përshtatet Harry-t dhe Meghan-it, të cilët kanë kërkuar kontroll mbi mesazhet e tyre mediatike që nga emigrimi në vitin 2020.

Por ata gjithashtu kërkuan privatësi, kështu që një reality show ka ngritur vetullat në mesin e ekspertëve mbretërorë që kanë sugjeruar se është një paradoks.

Historia në Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të ngrejë ankth në Buckingham Palace se çifti do ta përdorë atë për të hedhur më shumë goditje transatlantike ndaj familjes mbretërore.

Ndihmësit e Mbretëreshës thuhet se kanë ndaluar tashmë ekipet e kamerave të Harry dhe Meghan nga pallatet e saj, ndërsa ajo shënon mbretërimin e saj të jashtëzakonshëm 70-vjeçar.

Çiftit i është ndaluar gjithashtu pjesëmarrja në ballkonin e Pallatit Buckingham për ndryshimin e rojeve më 2 qershor. Por ekipi i Netflix i ka ndjekur ata që nga viti i kaluar, duke përfshirë një udhëtim në Nju Jork krahasuar me një vizitë mbretërore dhe udhëtimin e tyre në për Lojërat Invictus në prill.

Burimet sugjerojnë se Sussex-ët po përpiqen që transmetimi i dokumentarëve të shtyhet deri në fillim të vitit të ardhshëm, rreth kohës kur Harry pritet të publikojë kujtimet e tij, ku ka të ngjarë të ketë një fjalë tjetër për Megxit, si dhe pretendimet e Sussexes se një royal pa emër ishte racist ndaj Archie dhe ndihmësit e neglizhuan gruan e tij kur ajo ishte shtatzanë dhe me ide vetëvrasje.

Harry dhe Meghan gati dokumentarin e stilit Kardashian, pranojnë kameratHarry dhe Meghan gati dokumentarin e stilit Kardashian, pranojnë kameratHarry dhe Meghan gati dokumentarin e stilit Kardashian, pranojnë kameratHarry dhe Meghan gati dokumentarin e stilit Kardashian, pranojnë kameratHarry dhe Meghan gati dokumentarin e stilit Kardashian, pranojnë kamerat

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kombëtarja e Gjermanisë, Hansi Flick e ka publikuar listën me…