Hasani i AAK-së tregon arsyet pse qytetarët po e mbështesin Haradinajn

19 shtator 12:14

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Bajram Hasani, ka thënë se vendimet e mëdha të Ramush Haradinajt po gjejnë mbështetje të gjerë të qytetarëve.

Ai në llogarinë e vet në “Facebook” ka postuar një fotografi me një qytetar i cili ka shprehur gatishmërinë për të mbështetur Ramush Haradinajn për kryeministër.

Postimi i plotë:

Baca Ali Murtezi nga Uglari, prej sot në mbështetje të kryeministrit Ramush Haradinaj.
Baca Ali tha se vendimi për Ushtrinë dhe Taksën 100 % ndaj Serbisë kanë bërë që më 6 tetor ta votojë Haradinajn për kryeministër.
#AAK-PSD119
#ramushharadinajkryeninistër
#bajramhasani31

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Bashkësisë Islame të Republikës së Kosovës, myftiu Naim…