Hava Muhaxheri, ngasësja e parë e autobusit (VIDEO)

04 shkurt 2018 | 22:44

Një zonjë nga Ferizaj, sipas gjitha gjasave është e vetmja grua në Kosovë që vozitë një autobus disa metërsh.

Hava Muhaxheri, tregon si e nisi këtë zanat dhe si e priten bashkëqytetarët e saj vendimin e saj për tu bërë vozitëse autobusi, njofton Klan Kosova.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka tregu se çfarë është…